28 жовтня виповнюється 2 роки молодіжній громадській організації «Старт»

Головне

Луганська обласна молодіжна організація «Старт» була заснована групою ентузіастів у 2009 році.

За 2 роки організація ініціювала та реалізувала такі молодіжні проекти: створення першого в Луганській області  електронного бюлетеню  «Молодь», «Родинне свято», обласний молодіжний мандрівний кінофестиваль «Стежками Луганщини», Регіональний конкурс фотомистецтва для дітей та молоді «Фотостарт», фестиваль граффіті, присвячений 50-річчю польоту людини в космос.

Так, Кобякова Дар’я,  координатор проекту «Родинне свято», піклується про те, щоб батьки дітей дошкільного віку і вихователі дитячих садів міст і сіл Сватівського, Новоайдарського, Краснодонського, Біловодського районів Луганської області отримали спеціально  розроблені брошури до Нового року, Масляної,  Дня космонавтики, Свята осені  з дитячими віршами, цікавими ідеями і рекомендаціями про те, як готуватись до свята всією родиною. В рамках цього ж проекту було проведено конкурс фотографій сімейних свят «Широка Масляна». Нагадаємо, що даний проект реалізується з листопада 2009 року з метою звернення уваги сучасних батьків на необхідність підтримки, розвитку і зміцнення родинних традицій, стимулювати батьків брати активну участь в підготовці свят разом з дітьми. Зазначимо, що електронні версії брошур можна знайти на сайті організації startuem.lg.ua в однойменному розділі.

В обласному молодіжному мандрівному фестивалі кіно «Стежками Луганщини», що проходить на Луганщині вже другий рік поспіль, взяли участь понад 70 молодих талановитих режисерів. Кінороботи молодих митців, присвячені історії краю, його досягненням і видатним особистостям, життю молоді оцінили понад 6000 учнів та студентів на показах фестивалю.

Проект «Електронний бюлетень «Молодь» реалізується з метою сприяння розвитку молодіжного інформаційного простору та інформування громадськості про реалізацію молодіжної політики в Луганської області спільно з Луганським обласним центром підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Одержувачами бюлетеню є громадські організації, державні структури, органи місцевого самоврядування, бізнесові структури, ініціативні громадяни – понад 500 отримувачів (кількість збільшується щодня).

У квітні 2011 року в Луганську «Стартом» було проведено графіті-фестиваль, присвячений 50-річчю першого польоту людини в космос. 14 команд з Луганська, Брянки, Перевальська, Сєвєродонецька, Алчевська, Донецька та Києва взяли участь у фестивалі. Координатором фесту виступив Руслан Аксьонов.

Регіональний конкурс фотомистецтва для дітей та молоді «Фотостарт-2» проводиться спільно з Луганським обласним відділенням Національного союзу фотохудожників України з 2010 року. Минулого року в конкурсі брали участь 700 робіт. Для всіх учасників провели майстер-класи фотохудожники, члени Національної спілки фотохудожників України Олександр Самсонов, Такаши Ітозава та Юрій Хромушин. Цього року конкурс проводиться під патронатом Національної спілки фотохудожників України (08\2011). В листопаді майстер-класи для учасників конкурсу проведуть фотохудожники-члени Національної спілки фотохудожників України Інна Єрмакова, Такаши Ітозава, Сергій Куранов. Роботи фіналістів-учасників будуть представлені на фотовиставці-церемонії нагородження, яка відбудеться у ТРК «Космос»  (Луганськ) 26 листопаду 2011 року.

Детальніше про діяльність «Старту» можна дізнатись на сайті організації startuem.lg.ua, адміністратором якого є Тємір Талапов.

В цей святковий день, в День народження, хотілося б подякувати всім, хто всебічно  підтримує нашу діяльність протягом двох років: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, Луганське обласне відділення Національного союзу фотохудожників України,  Торгово-розважальний комплекс «Космос», роллердром «Байконур», боулінг-клуб «Гагарін», Комп’ютерна академія «Шаг», «ILOGOS», фірма «Вігос-ЛТД», Студія творчої фотографії Samsonov studio, сайт города Луганска 0642.com.ua, магазин «Буклет», торгова марка «Лучіано», Ювелірний Дом «Zarina», фотосалон «Мастер»,  магазин «ZOOM»,  Фотоцентр «Уик-Энд», Автоцентр “Энергия”, Торгова марка «Блінок», сайт про туризм, походи і активний відпочинок в Україні pohodushki.org, центр друку «Планета», «Праздник от А до Я», школа-гімназія №42 (Луганськ), Луганський обласний будинок творчої інтелігенції «Світлиця».