До відзначання 50-річчя першого польоту людини в космос молодіжна організація «Старт» проводить фестиваль графіті

Головне

Учасниками фестивалю можуть стати молоді люди віком від 14 до 35 років. Учасникам пропонується у своїх роботах порушити космічну тематику, зокрема обов’язково розмістити інформацію про перший політ у космос: назву першого космічного корабля/ ім’я першого космонавта/дату першого польоту людини в космос. Для участі у фестивалі необхідно до 1 квітня 2011 року надіслати заявку та відсканований ескіз роботи в електронному вигляді (формат .jpeg), фото виконаних раніше графіті (не менше 2-х) на електронну пошту: kosmos50@ukr.net.

Заявку учасника можно завантажити тут.

Орієнтовні терміни проведення фестивалю – 9-10 квітня 2011 року Луганська обласна молодіжна організація «Старт» проводить фестиваль графіті з  метою виховання у молоді патріотизму, залучення неформальних молодіжних об’єднань графіті-культури до відзначання 50-річчя першого польоту людини в космос.

Організаторами заходу виступають громадська організація «Луганська обласна молодіжна організація «Старт», молодіжне об’єднання графіті-культури «Лугаграффіті» за підтримки Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської ОДА.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *