Закриття молодіжного мандрівного кінофесту “Стежками Луганщини””

Головне

4 лютого 2011 року о 15.00 в кафе “Блинок” (м.Луганськ, перехрестя вул.Оборонної та Совєтської) відбудеться закриття Луганського обласного молодіжного мандрівного кінофестивалю «Стежками Луганщини».

Організаторами фестивалю виступили Луганська обласна молодіжна організація «Старт», управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

У фестивалі взяли участь 40 відеоробіт молодих кінорежисерів. Глядачами стали понад 5000 учнів та студентів м. Луганська та області. Фільми фестивалю присвячені історії нашого краю, пам’яткам культури, його досягненням та видатним особистостям.

Фестиваль протягом року підтримували  торгова марка «Блинок», торгово-розважальний комплекс «Космос», роллер-дром «Байконур», боулінг-клуб «Гагарин», нічний клуб «Гагарин»,  кіномайстерня CinemaHall в Луганську,  електронний бюлетень «Молодь», сайт про туризм, походи й активний відпочинок в Україні www.pohodushki.org.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *