СТАРТу 1 рік!

Головне

28 жовтня виповнюється рік молодіжній громадській організації “Старт”

За короткий проміжок часу організація встигла проявити себе в реалізації таких власних  молодіжних проектів як створення першого в Луганській області  електронного бюлетеню  «Молодь», проект «Родинне свято», обласний молодіжний мандрівний кінофестиваль «Стежками Луганщини», конкурс фотомистецтва для дітей та молоді «Фотостарт».

Так, в ході реалізацї  проекту «Родинне свято» батьки дітей дошкільного віку і вихователі дитячих садів міст і сіл Сватівського та Новоайдарського районів Луганської області отримали брошуру з дитячими віршами і рекомендаціями про те, як готуватись до свята (Нового року, Масляної) всією родиною. Автори брошури «Широка масляна» створили казку, за допомогою якої дитина легко може запам’ятати, як приготувати млинці та брати активну участь в підготовці свята. Координатором цього проекту є Кобякова Дар’я.

В обласному молодіжному мандрівному фествиалі кіно «Стежками Луганщини», що проходить на Луганщині протягом року, взяли участь понад 50 молодих талановитих режисерів. Кінороботи молодих митців, присвячені історії нашого краю, його досягненням і видатним особистостям., оцінили вже понад 5000 учнів та студентів на показах фестивалю. Координатором проекту є Олена Черних.

Проект «Електронний бюллетень «Молодь» реалізується з метою сприяння розвитку молодіжного інформаційного простору та інформування громадськості про реалізацію молодіжної політики в Луганської області спільно з Луганським обласним центром підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень. Одержувачами бюлетеню є громадські організації, державні структури, органи місцевого самоврядування, бізнесові структури, ініціативні громадяни – понад 300 отримувачів (кількість збільшується щодня). Координаторами проекту є Тємір Талапов та Олена Черних.

Конкурс фотомистецтва для дітей та молоді «Фотостарт» проводиться спільно з Луганським обласним відділенням Національного союзу фотохудожників України з 1 вересня. Вже завершився перший етап. В конкурсі взяли участь понад 100 молодих людей зі всіх куточків Луганської області (навіть надішли роботи з Донецької, Київської та Одеської областей). В конкурсі беруть участь 700 робіт. 4-6 листопада для всіх учасників проведуть майстер-класи фотохудожники, члени Національної спілки фотохудожників України Олександр Самсонов, Такаши Ітозава та Юрій Хромушин. Проведення виставки та нагородження переможців заплановано на кінець листопада. Наша організація впевнена, що цей конкурс стане налагодженням діалогу між професійними фотографами та обдарованими дітьми та молоддю. Координаторами проекту є Олена Черних та Олена Бевз.

Про діяльність «Старту» можна дізнатись на сайті організації www.startuem.lg.ua. Адміністратор сайту Тємір Талапов.

Наступного року «Старт» планує продовжити реалізацію вищеназваних проектів та розробити та реалізувати нові. Розкриємо один із задумів: в квітні місяці заплановано провести графіті-фестиваль, присвячений 50-річчю першого польоту людини в космос. Кординатором фесту виступить Руслан Аксьонов .

В цей святковий день, в День народження, хотілося б подякувати всім, хто всебічно  підтримує нашу діяльність протягом першого року: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, Кіномайстерня  CinemaHall в Луганську, Луганське обласне відділення Національного союзу фотохудожників України,  ТМ Блінок, Торгово-розважальний комплекс «Космос», роллердром «Байконур», боулінг-клуб «Гагарін», нічний клуб «Гагарін», сайт про туризм, походи і активний відпочинок в Україні www.pohodushki.org , Комп’ютерна академія «Шаг»,  «ILOGOS», сайт города Луганска 0642.com.ua, Ювелірний Дом «Zarina», фотосалон «Мастер»,  магазин “ZOOM”,  Фотоцентр «Уик-Энд»

Щиро дякуємо всім засобам масової інформації, які висвітлюють нашу діяльність!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *