Молодих лідерів вчили писати прес-анонси

Інше

Голова «Старту» Олена Черних та журналіст газети «Неделя+» Гагік Григорян провели 4 освітніх тренінги з навчання інформаційному супроводу проектів для понад 120 лідерів молодіжних громадських організацій та лідерів органів студентського самоврядування вишів Луганської області.

Протягом тренінгу учасниками були обговорені традиційні та нові медіа, можливості використання соціальних медіа для анонсу та супроводу проектів. Основною метою тренінгу було навчання молодих лідерів писати прес-релізи для запрошення представників ЗМІ на заходи.

Учасники, об’єднані в чотири групи, створювали прес-анонси. Події для прес-анонсу були запропоновані самими учасниками: «Мы любим тебя, Луганск!», «Трамвай счастья», «Заря – чемпион» та багато інших. Той факт, що сфери діяльності молодих лідерів різні, дав можливість побачити на прикладах структуру прес-анонсу та помилки, які не можна допускати при його написанні. Кожна група презентувала створений прес-анонс. Інші учасники, беручи на себе роль журналістів, які отримують даний прес-анонс, аналізували його.

Це дало можливість всім учасникам побачити типові помилки та власноруч їх виправити. Тренери впевнені, що дані вправи дали можливість молодим лідерам отримати практичні навички та вдосконалити свою подальшу роботу щодо інформування громадськості за допомогою засобів масової інформації про хід та реалізацію своїх проектів.  Також всі учасники отримали інформаційні матеріали, які стануть у нагоді під час  підготовки до

Учасники тренінгу

інформаційного супроводу проекту. Нагадаємо, що Луганський обласний молодіжний форум «Луганщина-молодь-майбутнє-2010» проходив 21-23 вересня поточного року. Організаторами Форуму виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *