День Безпечного Інтернету 2018

Safer Internet Day Безпека в Інтернеті День безпечного Інтернету Народжені цифровими Нова українська школа

Сьогодні, 6 лютого 2018 року , у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю.  Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах.

З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується більше організацій.

🎉 Ви долучились до Дня безпечного Інтернету і ще не встигли заповнити форму?
✍️ Розкажіть нам про свій захід/інформаційний матеріал за посиланням: goo.gl/SyEbGt
Детальніше про День безпечного Інтернету тут: goo.gl/2rtdEQ

Так, у 2018 році в Україні до проведення заходів до Дня безпечного Інтернету долучились понад 1240 організацій (дані на 12.30 06\02\2018) – навчальні заклади всіх рівнів, дитячі та молодіжні організації, заклади освіти, громадські організації, бібліотеки, вищи навчальні заклади всіх рівнів, інститути післядипломної педагогічної освіти, видавництва для педагогів, бібліотек, громадських організацій, Інтернет-провайдерів та IКТ – компаній, медіа, відомі онлайнові педагогічні спільноти, онлайнові платформи з онлайнової безпеки, долучились й представники місцевих органів влади, IT-кластери, адвокатське об’єднання.

Рекомендації для батьків, директорів шкіл, соціальних педагогів, розроблені членами Національного комітету Дня безпечного Інтернету,  надруковані у журналах видавництва «Шкільний світ».

Хто є цільовою аудиторію Дня безпечного Інтернету?

Щоб дізнатися, як цей День проходить в Україні, слідкуйте за хештегом #ДеньБезпечногоІнтернету

Щоб дізнатися, як цей День проходить в світі, слідкуйте за хештегами #SID2018, #SaferInternetDay

Традиційно підтримують проведення заходів  для дітей та молоді до Дня безпечного Інтерну в Україні  Міністерство освіти і науки України та ДНУ Інститут модернізації змісту освіти.

 

З 2014 року ЛОМО «Старт»  долучилась до Дня безпечного Інтернету як національний координатор в Україні та продовжує цю діяльність і сьогодні.  Ця багаторічна ініціатива організації сприяла створенню у 2017 році  Центру кращого Інтернету з метою просування безпечного використання цифрових технологій, розвитку та підтримки інформаційно-цифрового суспільства, просування культури та безпеки користування мережею Інтернет.

 

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org

День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID

 

День безпечного Інтернету у Твіттері: https://twitter.com/UkraineSID

Якщо у Вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтесь до Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні на адресу електронної пошти: ukraine.sid@gmail.com