День безпечного Інтернету онлайн: як приєднатися?

Безпека в Інтернеті Головне

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: обєднаймося для кращого Інтернету».

День безпечного Інтернету є унікальною можливістю для підвищення обізнаності про проблеми та можливості в онлайновому світі, поділитися важливими повідомленнями, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористатися позитивним досвідом онлайн.

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує до відзначення цього дня в онлайн просторі разом зі всім світом.

Як це зробити?

Пошуміти онлайн за допомогою Thunderclap

Підтримайте SID Thunderclap через соціальні мережі, щоб допомогти пошуміти онлайн вранці у День безпечного Інтернету! Ви можете зробити це за допомогою особистого профілю чи організації за посиланням https://bit.ly/SID2017
Запрошуємо вас заохочувати своїх друзів та колег  підтримати цю ідею!

Ділитися планами у Фейсбуці

У вас є захоплюючі плани до Дня безпечного Інтернету?  Ми також хотіли би відзначати ваші пости у Фейсбуці. Будь ласка, додавайте @SaferInternetDay у ваш пост і ми зможемо зробити це.

Використовувати хештег # SID2017 у Твітері

Будь ласка, використовуйте хештег # SID2017 і / або #SaferInternetDay у твіти, повязані з Днем безпечного Інтернету. В обмін, ми будемо ретвітити ваші твіти.  Будь ласка, додавайте @safeinternetday і ми зможемо зробити це.

Оновити профілі у соціальних мережах

Для зміни профілю у соціальних мережах до Дня безпечного Інтернету, запрошуємо завантажити зображення за посиланням – goo.gl/Y5XwMU

  •  Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на saferinternetday.org
  • День безпечного Інтернету в Україні у фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID
  • День безпечного Інтернету у твіттері: https://twitter.com/UkraineSID
  • Якщо у Вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтесь до Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні на адресу електронної пошти: sid@gmail.com

Нагадаємо, що День безпечного Інтернету відзначається з 2004 року. Вперше кампанія була відзначена в 14 країни (13 країн ЄС і Австралії). З тих пір кампанія значно виросла. Так, наприклад, у 2016 році День безпечного Інтернету відзначався в більш ніж 120 країнах по всьому світу.

День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання  цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю.