Тренінг для мультиплікаторів з освіти в сфері прав людини в Інтернеті

Головне

З 11 по 13 листопада 2015 у м. Київ відбудеться «Тренінг для мультиплікаторів з освіти в сфері прав людини в Інтернеті».

Тренінг спрямований на розвиток компетенцій учасників у плануванні та проведенні освітніх заходів у сфері прав людини в Інтернеті з дітьми та молоддю на основі «Посібника з прав людини для Інтернет-користувачів»  та, між іншим, передбачає створення  основи для діяльності неформальної мережі мультиплікаторів в сфері прав людини в Інтернеті на місцевому, регіональному, національному рівнях.

До участі у тренінгу запрошуються вчителі, викладачі, педагоги позашкільних установ, молодіжні працівники, активісти недержавних організацій та студентських спілок, мультиплікатори у сфері освіти з прав людини зі всієї країни.

Всі кандидати мають заповнити анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1OLGq6Q_ry9lu6U6H3GdEzpdTfnmvsbe3PNGDTNGLAhE/viewform

Кінцевий термін заповнення анкет: 20 жовтня 2015 року

Успішні кандидати будуть поінформовані про результат розгляду заявки до 1 листопада 2015 року.

Детальніше про програму, вимоги до кандидатів та процедуру відбору можна почитати у прикріпленому файлі.

Тренінг організовано Всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація міжнародного права», ЛОМО «Старт» та Інтернет Асоціацією України. Тренінг є частиною проекту «Освіта та захист прав людини в Інтернеті», що здійснюється низкою громадських організацій в рамках спільної Програми між Європейським Союзом та Радою Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні».